Konferencja w Sejmie RP z udziałem Project Partners

 

Wraz z ponad 300 osobami zebraliśmy się w Sejmie na konferencji, zorganizowanej przez europosła Janusza Korwin-Mikkego, poświęconej likwidacji podatków dochodowych w Unii Europejskiej. 

Merytoryczna opozycja wraz z przedsiębiorcami i przedstawicielami NGOs spotkali się na konferencji, żeby porozmawiać o konieczności zmiany systemu podatkowego. Wspólnie dyskutowali m.in. o tym, jakie są szansę na Polskę bez PIT i CIT jeszcze w tej kadencji Sejmu.

Gościem specjalnym konferencji był p. Godfrey Bloom, niezależny brytyjski ekspert, ekonomista finansowy, były europoseł znany ze znakomitych wystąpień ekonomicznych w dwóch poprzednich kadencjach Parlamentu Europejskiego. Podczas swojego pierwszego wystąpienia w polskim parlamencie, p. Bloom przekonywał, że obecnie obywatele mają jedynie złudny wybór, polegający na zagłosowaniu na jedną z prawie bliźniaczo podobnych opcji politycznych. Wyraził opinię, że w Europie wciąż za mało jest prawicowych partii, które stawiają na niskie podatki i wolność gospodarczą.

IMG 20170520 141004

IMG 20170520 150742

Źródło: Biuro Prasowe Wolnośc