O firmie

Kim jesteśmy:

Firma Project Partners to zespół ludzi z pasją. Głównymi cechami wyróżniającymi markę jest profesjonalizm - i zasady fair play (płacisz wyłącznie za pozytywne efekty naszej pracy).

Nie bawimy się w spekulacje, nie interesuje nas polityka - oczekujemy i dajemy normalność.

Jesteśmy Twoim partnerem w biznesie! na dobre i złe.

Przyszłość:

Z myślą o przyszłości, Project Partners stale inwestuje swój kapitał w rozwój i poszerzanie oferty hołdując wypracowanej filozofii. Nie poddajemy się modzie i wierzymy, że solidna i uczciwa praca przynosi wymierne efekty, czego potwierdzeniem są dziesiątki zadowolonych klientów.

Własne zaplecze projektowe składające się z zespołu zaangażowanych młodych ludzi freelancerów i zaufanych podwykonawców pozwala firmie realizować nawet największe projekty inwestycyjne. Wypracowane standardy, zaangażowanie i  ciężka praca pozwala na kwartalny wzrost obrotów handlowych o ponad 100%.

Pragniemy zawsze dopasowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb Klientów i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji.

 

Wspólpraca:

Do współpracy zapraszamy Inwestorów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Jesteśmy przekonani, iż nasze doświadczenie i kontakty handlowe mogą przynieść wymierne korzyści dla obu stron.

W chwili obecnej realizujemy kilkanaście projektów na łłaczną kwotę ponad 5 000 000 zł do najbardziej rozpoznawalnych firm która nam zaufała jest Moda Forte - gdzie obsługujemy najbardziej znany projekt modowy w tej częci kraju - ogólnie znany jako "Fashion week"

 

 fashion