Historia

Logo Partners

 

 

 

Project Partners to firma działająca na rynku od połowy 2014r. Wspieramy rozwój sektora biznesu na terenie całego kraju, a w szczególności w woj. łódzkim. Nasze kompleksowe rozwiązania pomogły kilkudziesięciu firmom osiągnąć sukces.

 • Założycielem firmy jest Daniel Król, Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego - wieloletni pracownik Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., menadżer i koordynator kilkunastu projektów unijnych, akredytowany konsultant i doradca Krajowego Systemu Usług (PARP). Ekspert i członek komisji oceny wniosków POIG, POKL, Gildii Aniołów Biznesu. Specjalista ds. pozyskiwania funduszy i pracownik Regionalnej Instytucji Finansującej.

  Prawdziwą pasją współtwórcy Project Partners są jednak szkolenia (przeprowadzono ponad 1200 godzin) i pomoc przy uruchamianiu innowacyjnych przedsiębiorstw. Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy udało się mu pozyskać ponad 13 000 000 zł dla łódzkich przedsiębiorców w 2013r..

  Wartości, którymi kierujemy się w pracy, mówią kim jesteśmy i definiują sposób w jaki działamy, nasze relacje z klientami od lat determinuje profesjonalizm
  i zasady fair play.

 • Nasza pomoc świadczona jest w oparciu o standardy Krajowej Sieci Usług PARP

  Zrzut ekranu 2014-10-16 o 22.24.11

  W oparciu o standardy Krajowej Sieci Usług KSU (PARP). Dobieramy optymalne rozwiązania do potrzeb i charakterystyki każdego Klienta. Współpracę opieramy na ciężkiej pracy i zasadach fair play. Jesteśmy Twoim prawdziwym Partnerem w Biznesie!

 • Potrzebujesz pomocy? Zapytaj nas o szczegóły tel. 500 329 629 lub