DORADZTWO BIZNESOWE

 

Doradztwo Biznesowe

 

Project Partners jest firmą stworzoną przez zespół ekspertów specjalizujących się w doradztwie biznesowym dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu całej Polski. Niestety w obecnych czasach zmienność przepisów, niestabilna sytuacja geopolityczna, nieuczciwa konkurencja to zmartwienie większości przedsiębiorców.

Zadanie zespołu jest zatem niezwykle proste: dostarczyć konkretne i skuteczne rozwiązania.

Wspieramy biznes na każdym etapie funkcjonowania firmy. Specjalizujemy się w kompleksowym pozyskiwaniu funduszy na cele rozwojowe (dotacje, kredyt, leasingi) oraz planowaniu strategicznych rozwiązań technologicznych. Współpracujemy z ogólnopolskimi firmami i instytucjami publicznymi. Doradzamy, jak usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa według najlepszych dostępnych wzorców. Nasze podejście do problemów, oparte jest na międzynarodowym doświadczeniu, kontaktach i ciężkiej pracy.

 • Zakres usługi obejmuje:

  1. Specjalistyczne usługi doradcze - pozyskiwanie funduszy

  Oferujemy specjalistyczne usługi doradcze mające na celu poprawę efektywności funkcjonowania przedsiębiorstw oraz ich stabilny rozwój (kredyty, fundusze unijne). Przeprowadzamy analizę ryzyka, wskazujemy źródła finansowania, przygotowujemy komplet dokumentacji, pomagamy przy wdrożeniu i rozliczeniu wsparcia.


  2. Rozwiązywanie problemów w biznesie

  Wspieramy Klientów w rozwiązywaniu bieżących problemów na wszystkich obszarach od marketingu po porady prawne


  3. Audyty finansowe i pakiet rozwiązań naprawczych

  Naszym klientom oferujemy zestaw rozwiązań finansowych usprawniających i optymalizujących działalność  finansową firmy.


  4. Reprezentowanie oraz pomoc w negocjacjach

  Nasi klienci mogą liczyć na pomoc podczas negocjacji handlowych oraz kontaktów biznesowych z instytucjami i partnerami biznesowymi. Korzystając z branżowych specjalistów możemy działać w Twoim imieniu i reprezentować optymalne interesy dla Twojej firmy.


  5. Pomoc w pozyskaniu partnerów handlowych

  Jednym z priorytetów Project Partners jest tworzenie szerokiej sieci współpracy między przedsiębiorcami, instytucjami publicznymi i uczelniami. Dzięki dotychczasowej pracy nawiązaliśmy wiele kontaktów na rynkach zagranicznych m.in. Rosji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec oraz USA. Możemy pomóc w wejściu na nowy rynek oraz zdobyciu partnerów handlowych.


  6. Innowacje i nowe rozwiązania technologiczne

  Project Partners oferuje również doradztwo w zakresie poszukiwania i promocji  nowych rozwiązań technologicznych. Wspieramy nowe i innowacyjne pomysły oraz kompleksowo koordynujemy ten proces.

 • Nasza pomoc świadczona jest w oparciu o standardy Krajowej Sieci Usług PARP

  Zrzut ekranu 2014-10-16 o 22.24.11

  W oparciu o standardy Krajowej Sieci Usług KSU (PARP). Dobieramy optymalne rozwiązania do potrzeb i charakterystyki każdego Klienta. Współpracę opieramy na ciężkiej pracy i zasadach fair play. Jesteśmy Twoim prawdziwym Partnerem w Biznesie!

 • Potrzebujesz pomocy? Zapytaj nas o szczegóły tel. 500 329 629 lub biuro@project-partners.com.pl